Kiiks ja Knihv kasutustingimused

See dokument sisaldab tellimistingimusi ja informatsiooni, mis seob teid Kiiks ja Knihv poega, juriidiline nimi Kiiksupood OÜ, registrikood 16891863, Rüütli 7, 51007 Tartu, Eesti. Esitades tellimuse Kiiks ja Knihv veebipoes, nõustute alljärgnevate tellimistingimustega ning vastutate, et teie poolt esitatud kontaktandmed ja informatsioon on täpne ja õige.

Kiiks ja Knihv jätab omale õiguse igal ajal ja ette teatamata muuta infot, hindu, toodete kirjeldusi, transpordi tingimusi ja muud oma kodulehel ning täiustada või muuta tellimustingimusi.

Hinnad ja tasumine

Kõik hinnad on märgitud eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Postikulu lisandub tellimusele vormistamisel ja on ostja kanda.

Veebipoes saab tellimuse eest tasuda läbi Montonio keskkonna (internetipanga makse või krediitkaardiga) või läbi PayPali. Läbi Montonio tehtud tehingud arveldatakse eurodes ning ka klientide kontodelt läheb maha ostusumma eurodes.

Pakendid

Kasutame alati võimalusel taaskasutatud ja võimalikult loodussäästlike materjale.

Saatmisviis

Saadame kaupa üle maailma kasutades Omniva ja Itella Smartpost teenuseid.

Postitame paki teie poolt märgitud aadressile 2-3 tööpäeva jooksul alates tellimuse esitamisest ja raha laekumisest Kiiksupood OÜ kontole.

Kiiks ja Knihv ei vastuta vääramatute jõudude poolt tekitatud viivituste eest. Palume sellega arvestada ja varuda varakult aega kui soetate meie poest tooteid kingitusteks. Kiireloomuliste soovide korral kirjutage meile ja leiame kiireima lahenduse: eva@kiiksjaknihv.ee

Tartus saab kaubale ise järele tulla seda eelnevalt kokkuleppides e-maili eva@kiiksjaknihv.ee või telefoni teel +372 5669 4538.

Postikulud

Postikulu lisandub tellimusele ja arvutatakse tellimuse sihtkoha geograafilise regiooni järgi. Vt lähemalt Tarnetingimused.

Tagastus ja ümbervahetus

Kui te ei ole millegagi rahul, andke meile teada: eva@kiiksjaknihv.ee

Kui toode ei vasta oodatud kvaliteedile, on võimalik see meile tagastada 14 päeva jooksul alates kätte saamise kuupäevast ning toote maksumus hüvitatakse hetkest, millal toode jõuab tagasi meie valdusesse. Postikulu ei ole hüvitatav.

Tagasi võtame ja ümber vahetame vaid tooteid, mis on samas konditsioonis kui nad teile saabusid. Kiiks ja Knihv ei hüvita ega ei aktsepteeri selliste toodete tagastust, mida on kasutatud, kahjustatud või millelt on eemaldatud sildid või etiketid.

Seadused ja privaatsus

Klientide isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid ei avaldata kolmandatele isikutele. Käesolevas dokumendis sätestatu ja Kiiks ja Knihv toodete turustamisel tekkivad õigussuhted lähtuvad Eesti Vabariigi seadustest.

Kontakt ja klienditeenindus

Klienditeenindusega saab ühendust kirjutades: eva@kiiksjaknihv.ee või helistades +372 5669 4538.

Kiiks ja Knihv, Kiiksupood OÜ
Rüütli 7, 51007
Tartu, Eesti
Registrikood: 16891863