Meestepäev on 19. novembril

Mulle mehed meeldivad. Mul on isa, vend, poeg, eksmees, sõbrad jne. Kõik väga toredad ja vahvad mehed. Aga miks tähistame meeste- ja isadepäeva nii lähestikku, jääb mulle segaseks. Võiks ju teha suurema vahe! Oleks nagu ägedam. Jah, olgu, kõik mehed ei ole isad. Ikkagi. 

Mida kinkida meestepäevaks? 

Et mitte ennast korrata ja põhimõtteliselt teha eelmise postituse (isadepäeva kingitused) copy-paste´i, toon välja meie valikust mõned teised tooted. 

1. "Raske on olla ilus mees" kirjaga meened

Neid meil ikka jagub. On kruus, T-särk, rinnamärgid. Soovijad saavad meilt tellida ka märkmikke (eritellimuseks kirjuta eva@kiiksjaknihv.ee).

2. "Not safe for work!" tooted

Sellist alakategooriat meil lehel eraldi ei ole. Füüsilises poes on, aga veebipoes mitte. Nimetuse alla koondame n-ö sensitiivsemad meened, mida võibolla päris igale ühele kinkida ei sobigi. Aga oma meest, sõbrameest jne tunned just sina ning tead, kas talle selline asi meeldib. Näiteks märkmik, kaardimäng, värviraamat, kruus

3. Kondoomid

Meie valikus on Eesti õpilasfirma Kontekst ning Prantsusmaalt pärit Callvin tooted.

4. Õllesõpradele on meil klaase, sokke, postkaarte

5. Ei ilma sokkideta!

Oeh, sokid. No ilmselt tüütab ära, kui iga postituse juures, kus soovitatakse midagi meestele kinkida, tuuakse välja sokid. Aga olgem ausad, need on ühed praktilised ja tänapäeval õnneks ka juba meeleolukad kingitused. Näiteks muumisarja sokid või siis hoopiski #notsafeforwork kategooria alt sellised.

Väga loodan, et sain teie mõtte liikuma ja valite kingitused välja just meie juurest :)!