Tutvustame koostööpartnereid osa 5

Kabu Disain asjadest müüme paaridele mõeldud "Kohtingute väljakutset" ning eriti kelmikat täiskasvanute värviraamatut. Esitasime ka Kabu meeskonnale meie PANTRITELE mõeldud küsimused ja siin on tulemused. Minu arvates on eriti äge, et tooted sündisid n-ö egoistlikel põhjustel ja enne müüki minekut sai kõik omal käel läbiproovitud: 

1. Kuidas ja miks sündis sinu firma / toode?

Oh, meie firma sündis täiesti isekal põhjusel - me tahtsime lihtsalt tuua särtsu ja kirge oma suhetesse ning äratada rutiinseks muutunud armuelu uuesti ellu! Miks peaks liblikad kõhus lendama ainult armumise ajal, miks ei võiks armuda oma partnerisse uuesti ja uuesti. Alguses kavandasimegi põnevaid kohtinguid iseendale – eriti koroona ajal oli see väljakutse. Seega saigi oma kodus loodud põgenemistuba, tulnukalaev jne. See pani leegi lõõmama küll, sest suhe muutus mängulisemaks. Nii sündiski soov pakkuda ka teistele võimalust kogeda uusi kohtinguid, emotsioone ja seiklusi ka pikaaegses suhtes. Niisiis, kui soovite taaselustada oma armastust, kogeda uusi seiklusi ja tunda end taas noore armununa, siis on meie toode just teie jaoks. Kes teab, võib-olla saate meie abil isegi tunda seda esmast armumist taas, kui leek süttib uuesti! Kabu Disain ongi selleks, et tuua emotsioone.

2. Kas Kiiksuga on tore koostööd teha?

Kuna ka meie tooted on tihti oma kiiksuga, siis loomulikult meeldib meile väga koostöö Kiiksuga. Oleme leidnud suurepärase koostööpartneri, kes mõistab huumori ja mängulisuse tähtsust elus. Töötamine koos sellise partneriga on lõbus ja nauditav kogemus. 

3. Kui saaksid homme maailma üheks päevaks pausi panna, mida teeksid?

Oleneb kas sellega kaasnevad ka supervõimed, et saaks mōnda suurt ja olulist muutust maailmas esile kutsuda.. või on see lihtsalt päev, kus kogu maailm seisab - mis annab võimaluse olla tõeliselt hetkes ning nautida päeva kallimaga, kiirustamata, näiteks mōnel toredal kohtingul ;). 

4. Kas ja millal kavatsed oma toodetega vallutada maailma?

Võib-olla peakski homme panema maailma üheks päevaks pausile ja hoopis sellega tegelema :P !?

5. Mis on su lapsepõlve nostalgia toit?

Ema tehtud praekartul.

6. Kas jõuluvana usub jumalat?

No jõuluvanaga me suhtleme detsembris tihti. Talle meeldib meie tooteid oma kingitustekotti pista. Pean mainima, et jõuluvana ja tema suhe jumalaga on veidi keeruline teema. Jõuluvanal on käed alati kingitustega täis, nii et ilmselt tal pole lihtsalt aega teoloogilistele aruteludele! Küll aga ta usub kindlasti headusesse ja jagamisse, mis on ju jumalikud omadused. Aga kas jõuluvana usub konkreetselt ühte jumalat või mitte, seda ta pole mulle veel öelnud. Ta on salapärane tüüp ja hoiab oma uskumused enda teada. Igatahes teab ta kindlasti, et inimesed usuvad temasse ja kingitustesse ning see on tema jaoks kõige olulisem!

7. Batman või koerad?

Kui valida Batmani ja koerte vahel, siis pean tõdema, et kuigi Batman on äge kutt oma tumedade riietega ja kõikide nende seiklustega Gotham City's, ei suuda ma vastu panna koerte soojale loomusele ja püsivale heale tujule! No kui minu koer mind kodus vaatab, siis ma sulan ja ükski Batman ei suuda sellega võidelda!

No kas polnud mitte ägedalt siirad ja lahedad vastused :)! Küll on tore, kui saab töötada koos selliste ägedate inimestega.