Isadepäev on 12. novembril

On vist üldlevinud, et meestele on raskem kingitusi teha kui naistele. Mehed ise väljendavad oma soove vähem. Sageli soovitakse midagi ülipraktilist nagu sokke või aluspesu. Aga kui palju ja mitu aastat järjest sa ikka üht ja sama viid!?!

Teeme siia meie väikese soovituse, mida võiks isale kingituseks viia:

1. Sprei "Tõmba uttu!" - isa saab seda oma laste peal kasutada. Isadepäeval näiteks eriti, sest võibolla ta tahaks rahulikult diivanil lösutada ja mitte midagi teha. 

2. Kiiksuliku sõnumiga kruus. Meie valikus on nii isadepäeva sõnumeid, kui ka niisama toredaid. Näiteks see peaks küll ühele isale (eriti vbl teismeliste isale) hästi sobima. 

3. Müts - isa peab oma targa pea, kust nii palju nn isanalja igapäevaselt välja vupsab ju soojas hoidma. Mis arvad sellest? Või siis hoopiski sellest

4. Maitseelamused - Crazy Bastard kastmed. Ärge laske nimel end heidutada :). Kastmed on vürtsikad ja äratavad ka kõige unisema papsi ülesse.

5. Meiegi valikus on eespool mainitud sokke. Boksereid hetkel küll pole, aga suunan teid näiteks Good Vibrations lehele neid otsima. Super head ja kvaliteetsed. Eesti käsitöö veel kah! 

Loodan, et leidsite siit midagi meelepärast. Ootame alati suure rõõmuga ka teie kirju ning teeme hea meelega personaalseid kingitusi nagu märkmikud või rinnamärgid.