Kas õhku saab konserveerida ja mis lõhnaga on veesprei?

Kiiksu poes on omajagu vähema ja suurema kiiksuga asju. Tooted, mis aga kõige enam küsimusi saavad, on meie õhukonservid ja Tõmba uttu / Fuck off spreid. Püüan siinkohal mõnedele enam levinutele vastata:

1. Kas õhku saab tõesti konserveerida? Saab. See on keeruline ja füüsilist pingutust pakkuv tegevus. Püüame alati välja valida mõne uue koha, et kliendid saaksid erinevadi kogemsui jagada ja siis meile ka tagasisidet anda. Siiani pol ühtegi pettunud klienti olnud. Või siis peab ütlema, et ametlikke kaebusi pole esitatud.

2. Kas see on tõesti tühi konserv? Ei, ei ole tühi. Õhukonservides on vastavlt pealkirjale täpselt õige asi. Kui te vaid teaksite, kui palju me võimleme, et kõiki neid kallistusi, õhusuudlusi (lemmikud!), armastust ja Tartu õhku purki saada, siis te üldse ei kahtlekski :).

3. Mis lõhnaga on Tõmba uttu / Fuck off veespreid? Väga lihtne. Vee lõhnaga.

4. Kas ma võin Tõmba uttu / Fuck off veespreid kasutada oma mehe / teismeliste laste peal? Kuna tegemist on veespreiga, on see täiesti ohutu. Siiski soovitame arvestada, et kõik inimesed ei kannata vett. Tavaliselt piisab ka lihtsalt pudeli näitamisest.

5. Kas Tõmba uttu / Fuck off veesprei on taastäidetav? On küll. Kasutame küll Eesti parima linna Tartu kraanivett, kuid uttu tõmbamist kutsub esile ka iga teise linna vesi.

6. Kas "Emajõe sulanud jää" konservis on tõesti Emajõe sulanud jää? Loomulikult. Kui on pisut sulam aeg ja jääd lihtsam raiuda, käime kirkadega Emajõel ja täidame konservid ette ära, et ka suveks jaguks.

Loodan, et saite mõnedele oma küsimustele vastused ja kui neid on veel või tekkis lisaküsimusi, siis vastan loomulikult suurima rõõmuga!

Järgmise kiiksuga blogipostini!