Kingivihjed jõulupeole

Jõulud on juba KAHE (jah, sa lugesid õigesti) nädala pärast. Ära lase paanikal tekkida - Kiiksust leiad kogu perele midagi.

  • Kingitused lastele:

Meie lemmikud on muidugi kogu Muumitoodete valik. Uutest asjadest jõudisd müügile just pusled ja memoriinid. On ka kleepse, mütse, kotte. Viimaseid on meil nii kõhu-, raha, mündi- kui tavaliste riidest kottide näol :). Muumisokke on muidugi ka! Lisaks rõõmustab ilmselt iga laps heegeldatud loomade valiku üle. 

  • Kingitused meestele:

Osid kingitust isale või kallimale, midagi meilt ikka leiad. Ma ei kavatse hakata mainima sokke. Ei, ei, ei! Sa tead, et neid meil on. Sa tead, et need on ägedad. Soovitaksin hoopis kruuse, sest kõigil on puudu humoorikas ja piisavalt suur hommikukohvi/-tee kruus. Tass "Raske on olla ilus mees" on läbi aegade üks meie kõige müüdavamaid tooteid. Sama tekstiga leiab ka rinnamärgi, kleepsu ja T-särgi: https://kiiksjaknihv.ee/et/otsi?controller=search&s=raske+on+olla+ilus+mees.

Muumitoodete hulgast saab kokku laheda talvise komplekti kinnaste ja mütsiga. See komplekt rõõmustab kindasti nii isa, vanaisa, kui kallimat.

Peikat võiks ju üllatada millegi ulakamaga või mis  arvad? Näiteks värviraamat, mis meidki punastama paneb või siis "I love my penis" sari. Ja et jõulukalorid kehakaalule liiga ei teeks, püüdke need trenniga maha saada. Ideid leiate siit.

  • Kingitused naistele:

Ühelgi naisel pole vist kunagi liiga palju kõrvarõngaid. Kuigi neid on teisele keeruline valida, soovita siiski endale väga südamelähedast Ukraina brändi Lepun. Lepuni taga on Maša, kes elab jätkuvalt Kiievi lähedal. Elu seal on keeruline ning oleme üks väheseid kohti, kes tema asju veel edasi müüb. Lepuni tooteid ostes toetad Mašat, sest kogu tulu suuname talle tagasi. Ta on juba teada andnud, et tänu meile sai ta osta uue ahju, mida ehete valmistamiseks vaja on. Vaja oli seda, kuna pidevad elektrikatkestused tegid töötamise väga keeruliseks. Tunnen, et tema tooteid ostes, toetame ühe inimese eneseväärikust läbi selle, et aitame tal tööd säilitada. Lepuni kohta leiad rohkem siit: https://www.facebook.com/lepun/.

Läti brändi Lickstarter panties püksikuid on meil kahjuks vähe alles, kuna selle looja Liega on hetkel võtnud tootmispausi. Aga kui leiad sobiva suuruse, on need kindlasti väga vahva ja tore kingitus. Lisaks on need kõige mugavamad püksikud üldse :)! Üks meie püsiklient on ostnud endale kokku 12 paari ja ütleb, et imetleb iga päev oma vallatut valikut :).

Uuematest toodetest olen ise veel vaimustuses Leedu brändist Sugulovas, kelle seljakottide valiku leiad siit. Elegantsed, piisavalt suured, piisavalt väiksed. Ilus kanda ka kontsakingade ja kleidiga. Valmivad käsitööna Vilniuses.

  •  Kingitused emale, isale ja teistele, kellele tahad viia traditsioonilisemaid asju: 

Kohv on midagi, mida on suhteliselt kindel kingituseks viia. Vähe on neid, kes seda üldse ei tarbi ning fännidele teevad uued kohvimaitsed alati head meelt. Näiteks Eestis röstitud kohv, millesse on lisatud peeti ja mustikaid. Peeti? Mhmh. Kuidas maitseb? Väääga mõnusalt :).

Kui su lähedane juhtub olema aga teehoolik (kas see on päris sõna...?), saame pakkuda Eestis mahedalt toodetud Väeteesid. Magusasõpradele tõime oktoobrikuus tehtud Baltimaade reisilt kaasa karamellkreemid. Minu selle sarja lemmik ei ole tegelikult mitte karamell (kuigi need on imelised), vaid datli-kikerherne-kakaokreem. See on nii maitsev, et võin korraga pool purki ära süüa. Ohtlik! Väga ohtlik! Eriti tulevad maitsed esile, kui lahtist purki külmas hoiad. Kõige ägedam on, et kreem sisaldab ainult looduslikke suhkruid :)! Ohtlik, ma ütlen :)!

Ja lõpetuseks jõuame ikkagi tagasi Muumide juurde. Olgu siis sokid, kindad või mütsid, nende tegelastega tooted toovad naeratuse ilmselt 85% inimeste näole :).

  • Ärge unustage, et täidame ka tellimustöid!

Kohapeal teeme rinnamärke ja märkmikke. Eritellimustega läheb nüüd küll juba kiireks, sest tööd on palju ja aega mitte nii palju, aga kui on huvi, kindlasti kirjutage ja räägime detailid läbi :).

Saadan hästi soojad jõulusoovid! Järgmise korrani, kiiksukad :)!