Sõbrapäev on 14. veebruaril

Viimasest postitusest on omajagu aega möödas. Aasta lõpp läks väga kiirelt. Oleme nüüdseks oma energiavarud taastanud ja saame rõõmsalt vastu minna uuele pühale, mis kingitusi vajab - SÕBRAPÄEVALE! Sõbrapäev on juba kolme nädala pärast. Enne seda on muide ka Hiina kalendri järgi uue ehk draakoniaasta algus. Mõlemaks on meil poes natuke asju. 

Kõigepealt peab kurbusega mainima, et meie valikust lähevad välja Läti tegija Lickstarter kiisupüksid. Tootja on lihtsalt elus teistele radadele liikunud ja edasimüügiga tulevikus tegeleda ei jõua. Olen päris kurb. Tegemist oli väga toreda tootesarjaga. Lisaks heale tujule, mida need tõid, olid püksikud väga mugavad. Meie Tartu poes on veel viimane valik lõpumüügi hinnaga 15.- paar. Minge piiluma :). Kes asuvad kaugel, aga huvi on, kirjutagu julgelt eva@kiiksjaknihv.ee.

Teiseks on vahepeal nii palju uut kaupa tulnud, et ei tea, kust alustadagi. Muumide valik on saanud korralikku täiendust. Püüame seda sarja ikka kogu aeg uuendada, sest soovijaid on palju. Uutest asjadest on meil näiteks võtmehoidjad, kosmeetikakotid, pinalid ja päikeseprillid lastele (neid hetkel veel veebipoes pole). Selline müts ja palju, palju sokke:).

Juurde on tulnud ka palju postkaarte. Seekord tellisime just mõeldes sõbrapäevale. Mida arvad näiteks sellest või sellest või hoopiski sellest

Sõbrapäevaks sobib samuti uus "Reason why I love you". Pakis on 50 kaarti, kuhu saad kallimale, pereliikmele või sõbrale kirjutada midagi ilusat ja jätta need talle üllatuseks näiteks padjale. Sellised väikesed asjad toovad sageli igapäeva kõige rohkem rõõmu ja positiivsust. Väikesed kiiksuga laused nagu näiteks "Su naer on nii nakatav!", "Sul on ilus pepu!", "Ma ei jõua ära oodata, millal sa jälle midagi napakat ütled!" võivad panna päeva meeletult särama.

Nii paarid kui vallalised saavad end lõbustada uute toredate kondoomidega. Milline on sinu lemmik :)?

Tegime ka sõbrapäevaeri kruusikollektsiooni, millest üks on juba peaaegu läbimüüdud, aga umbes kahe nädala pärast peaksime lisa saama. Siingi oleme mõelnud nii paaridele kui vallalistele :).

Kui sa ülaltoodud vihjete hulgast siiski midagi ei leia, saada meile kiri ja pakume hea meelega personaalset kingiabi. Kõige lihtsam on muidugi poodi kohale tulla, sest kohapeal on kõike veel palju rohkem!