Epoksiidvaigust võtmehoidjad

1. Kuidas ja miks sündis sinu firma / toode? 

Kui lastega koduseks jäin, hakkasin vaikselt käsitööga tegelema, sai proovitud õmmelda, pulmakutseid meisterdatud ja pärgasid. 1,5 aastat tagasi avastasin enda jaoks epoksiidvaigu, sai proovitud valada esimesi vorme ja läbi erinevate katsetuste ja värvide olen leidnud lõpuks tooted, mida teen südamega ja mis mulle endale ka väga meeldivad. Kõige lahedam on see, et puuduvad nö ranged reeglid, et saan kombineerida kõiksugu värve, tinte, pastasid, erinevaid glitterpulbreid, pigmentpulbreid, fooliumeid, kuivatatud taimi ja muid dekoratiivseid elemente, mida saab vaigu sisse valada. 

2. Kas Kiiksuga on tore koostööd teha? 

Muidugi! Minu arust on poes müügil väga lahedad tooted - tekstid ja sõnumid tassidel ja särkidel on geniaalsed ja ei jäta kindlasti kedagi külmaks. Vaatan imetlusega, mis julguse ja enesekindlusega Eva teeb väga vingeid reele, mis püüavad pilku ja mida alati lõpuni tahan vaadata. 

3. Kui saaksid homme maailma üheks päevaks pausi panna, mida teeksid? 

Puhkaksin ja käiksin massaažis, aga ilmselt kogu päeva jooksul tahaksin ikkagi mõned vormid ka täis valada - täielik teraapiavorm minu jaoks :)

4. Kas ja millal kavatsed oma toodetega vallutada maailma? 

Julgen unistada suurelt, aga adun ka seda, et oma tegevusega alustasin alles 2023. aasta jaanuaris ja olen alles oma teekonna alguses. Olen tänaseks leidnud mitu koostööpartnerit, kellest ma aasta tagasi poleks julgenud unistadagi ja olen pigem seda tüüpi inimene, et GO BIG OR GO HOME :)

5. Mis on su lapsepõlve nostalgia toit? 

Vanaema tehtud rohelise sibula salat hapukoorega, värskekeedu kartul ja kaste.

6. Kas jõuluvana usub jumalat? 

Peab uskuma! Kuidas ta muidu suudaks kõikide salasoovid täita kui mitte jumala abiga (:

7. Batman või koerad? 

Koerad :)