Uued tooted Kiiksus

Oeh, olen päris elevil meie uutest toodetest :). Need sai loodud koostöös Tartu väikefirmaga Würtspood. Selle omanik Kristi on üks väga tore ja vahva inimene. Sattusime kokku täiesti juhuslikult. Otsisin FB Marketplace´ist pojale minikülmikut. Olime päeval rääkinud, et ta tahaks enda tuppa "baarikappi" - kohta, kuhu saaks ladustada hunniku lemmikjooke. Ma olen väikestviisi minimalist ja vihkan liiga täis külmkappe, nii et ütlesin talle, et tuleb siis sinu tuppa väike külmik muretseda. Õhtul avasin Marketplace´i ja mis mulle esimese asjana vastu vaatas?! Minikülmik! Need lood, et FB ja Google pealt kuulavad...Külmikule järele minnes ootaski mind ees Kristi. Kiiresti jõudsime selleni, et meil mõlemad on omad ärid ja no kui kaks väikest (ettevõtjat siis) kokku satuvad, jätkub juttu muidugi kauemaks ja veelgi kauemaks.  

Nüüd saangi esitleda toredaid ja väga maitsvaid mandlikomme. Hetkel mõtleme juba emadepäevale, nii et kujundus on kõigil üks:"Emme vajab väikest snäkipausi". Valikus on apelsini, mustika, vaarika, limoncello ja kõigi maitsete segu. Juurde sai tehtud kohe ka variant isadele. Tulevikus ilmselt laiendame valikut. Oleneb muidugi, kui hästi te need vastu võtate :). 

Kiiksu oma kujundusega küünalde valik sai ka kaks uut liiget juurde. Aga pean siinkohal mainima, et täna (25.03) on kõik küünlad juba otsas. Füüsilises poes veel jagub, aga veebist pidime maha võtma. Lisa tuleb ilmselt nädala lõpus :). 

Eks uusi asju tuleb vaikselt kogu aeg, aga kõiki ei jõua üles lugeda. Muumi sokkide valik täieneb pidevalt. Peagi saame juurde ka Muumidega pleede ja T-särke. Lisaks tuli juurde Muumidega võtmehoidjaid. Lisandunud on ka postkaarte

Suurel Reedel ehk 29.03 oleme täitsa avatud - 11.28-18.01. Ootame teid külla :)!