Emadepäev on juba 12.05

Sel aastal alustame emadepäeva kampaaniaga varem. Seda ikka selleks, et teie ostukogemus oleks veelgi mugavam. Varakult valmistudes jõuvad pakid kindlasti õigeks ajaks automaatidesse ning närvikulu on väiksem. Lisaks saab meie veebipoes 5-19. aprillil kasutada sooduskoodi "Emps", mis annab -10% soodustust kõigile täishinnaga toodetele. Kui tuled füüsilisse poodi, siis ütle sama kood ja teeme soodukat :). 

Mida kinkida emale: 

1. Valik Muumidega tooteid. Eriti suured lebopusad. Need on nii mõnusad ja pehmed. Sobivad ideaalselt ka suveöödeks.

2. Kiiks ja Knihv kruusid. Toredaid tasse ei saa kunagi olla liiga palju. Meie enda kruusid on suuremat sorti, sobides eriti hästi ühe korraliku portsu hommikukohvi jaoks. Emdepäevaks on taaskord valikus juba vanemad klassikad, nagu "Emme, emme, emme! Issi, kus emme on?!" ja "Kohv, sest emadus on väsitav ja kokaiin on tervisele kahjulik". Uuematest tulijatest on inglise keelsed "Mama runs the shitshow" ja "Going crazy mama". Mu enda isiklik lemmik on aga "Olen tugev naine, sest tugev naine kasvatas mind". Selle kujunduse tegin mõeldes enda emale :).

3. Oleme väga uhked ka enda ja Würtspoe koostööna valminud mandlikommide üle. Selline kommipakk on tore, armas viis viia emale midagi magusat ja panna ta samal hetkel natuke naerma.

4. Kiiksu küünlad on tagasi laos!"Ema aeg" sobib hästi väikelastega peredele. Suurematele lastele ja täiskasvanutele soovitan emale viia selle komplekti. Mina igatahes enda emale viin :)!  

5. Postkaartide valikust leiab ilmselt ka igaüks midagi. Nii suurema kui väiksema kiiksuga šoppaja :).