Mis Olevused?

Eelmises postituses algatasime teema:"Kes on meie koostööpartnerid?". Mulle meeldib küll alati lisada, et mitte partnerid, vaid PANTRID. Täna räägime meie toreda pantri Olevus Art´iga. Olevus Art Kristel hakkas meiega koostööd tegema juba siis, kui Kiiks paiknes veel vanas kohas ehk Riia mäel. Kristel on seega meie üks pikemaajalisi partnereid (siiski, PANTER kõlab paremini!). Kristeliga on väga tore ja lihtne koostööd teha :). Lasen tal allpool natuke ise ka selgitada, kes ja mis on Olevus Art.

1. Kuidas ja miks sündis sinu firma / toode?

Olevus Art sündis üpris loogilise järjena Pallase (siis veel Tartu Kõrgem Kunstikool) lõpetamisele. Kuigi seal oli mul põhirõhk maalimisel, siis oma nikerdusarmastusele truuks jäädes tegin esimesi joonistustega ehtekatsetusi juba kooli ajal polümeersavi ja fotoülekandega. Õige pea avastasin ka kahaneva plastiku. Ma teadsin, et tahan joonistada ja joonistatud ehetega tegelemine viiski ettevõtte ja brändi loomiseni. Praeguseks on tootevalik laienenud mõnusalt - ehetele on lisaks joonistustega kleepsud, kaardid, prindid, aga ka originaaljoonistused ja maalid. Ja muidugi loodan veel ägedat loomingut välja mõelda.

2. Kas Kiiksuga on tore koostööd teha?

Kiiksuga on maru tore koostööd teha! Vaat, et kõige toredam veel.

3. Kui saaksid homme maailma üheks päevaks pausi panna, mida teeksid?

Päris kõhe. Ilmselt läheksin merd rahus põrnitsema ... eeldades, et see pole ka pausil ja tardunud :D. Kuigi ilmselt oleks ikkagi maru kõhe olla.

4. Kas ja millal kavatsed oma toodetega vallutada maailma?

Olevusi on natuke maailmapeale ringi rännelnud juba ka. Suuresti ongi selles abiks armsad koostööparnerid eesotsas Kiiksu ja Knihviga, kellele satub palju turiste külla ... ja nemad lendlevadki olevustega laia maailma!

5. Mis on su lapsepõlve nostalgiatoit?

Hakklihakaste tuleb esimesena meelde ... mm :)!

6. Kas jõuluvana usub jumalat?

Püha jeerum!

7. Batman või koerad?

Hundid???